Markanızı Büyütmeye
Yola Çıkıyoruz.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım işlerini başkasına bırakacak halimiz yoktu değil mi? Yaptığımız tasarımlar müşterilerinizin aklına kazınacak. Hatta rakipleriniz bile size gizli bir hayranlık duyacaklar. ‘Grafik tasarım neden önemli bu kadar?’ dediğinizi duyar gibiyiz. Önemli çünkü markanızın ne anlatmak istediğini görsellerle kısaca anlatmak istemez misiniz? Markanızın vermek istediği mesajı bize anlatın biz de sizin için bunu görsele dökelim. Yaptığımız grafik tasarımlarımızla istediğiniz hedef kitlenin ilgisini çekelim. Logo, afiş, broşür, katalog, menü tasarımı, billboard gibi işlerinizde düşündüğünüz ve hissettiğiniz duyguları tasarımlarımıza aktaralım. Bizi tercih edin birlikte atı alıp Üsküdar’ı geçmeye doğru yol alalım!

Web Tasarım

Bir web sitem bile yok diye düşünüyorsanız Voga Art sizlere istediğiniz web sitesini kurmaya hazır! İsterseniz kağıt kalemle anlatın isterseniz de bizim hayal gücümüze bırakın. Hangi yoldan gidersek gidelim çıkan sonuca bayılacaksınız. Peki biz web sitesini neden bu kadar önemsiyoruz? Web sitesi günümüzde markaların bir kartviziti haline geldi. Web siteleri renk ve font seçimiyle bile hedef kitlesini yükseltebiliyor. Biz sizin için doğru seçimler yapıp markanızın büyümesine yardımcı olmak için hazırız! ışık hızıyla açılacak ve böylelikle insanlar sitenizde rahatça sörf yapacaklar!

Modern ve etkili bir ara yüz ile kolayca kullanabileceğiniz SEO ile uyumlu web sitesi yapıyoruz. Web siteniz ne kadar doğru kodlanır ve sektörünüze uygun grafik ve görseller eklenirse markanızla ilgili vermek istediğiniz mesajı verebilirsiniz. Biz sizin için bir web sitesi kodlayıp ona göz alıcı grafikler ekliyoruz. Yaptığımız web sitesi tüm tarayıcı ve bilgisayarlarda

Sosyal Medya

Dijital Pazarlama

Toplantılara veya görüşmelere güzelce giyinip gidiyorsunuz değil mi? İşte sosyal medyanızın da buna ihtiyacı var. Eve aniden gelen misafir gibi her an sosyal medyanız birileri tarafından ziyaret edilebilir. Biz size o aniden gelen misafir telaşını hissetmeyin diye dijital ortamdaki kimliğinizi istediğiniz gibi ve yepyeni yaratıcı fikirlerle düzenliyoruz! Günümüzde sosyal medya markanızın görünürlüğü açısından çok önemli bir yer hatta bir fırsat. Bu fırsat size birçok geri dönüş sağlayacak. Sosyal medya hesaplarından markanızla iletişime geçen, markanızı takip eden ve isterseniz sosyal medya üzerinden bile sipariş alabileceğiniz bir kitleye sahip olabilirsiniz.

Eğer sosyal medya hesaplarınız yoksa markanızın daha çok insana ulaşabilmesi için sosyal medya hesaplarınızı açıp revize ediyoruz. Ürettiğimiz her biri özgün olan içerikler giderek markanızın büyümesine yardımcı olacak. Kreatif kampanyalar düzenleyip dijital ortamdaki trafiğinizi İstanbul trafiği gibi artıracağımıza emin olabilirsiniz. Rakip firmaları sizin için analiz eder ve bundan sonraki adımlarımızın daha iyi olması için düşünmeye erkenden başlarız. Markanıza uygun blog sayfası açıp özgün yazılar yayınlarız. Tabi SEO’suz olmaz. SEO’ya uygun, sitenizi arama motorlarında öne çıkarıp okunma sayınızı artıracak yazılar olmazsa olmazlarımızdan.

Bizim
Gözümüzden
Kadraj

Fotoğraf & Video

Markanızın bilinirliğini ve kurumsallığını artırmak için hedef kitlenizle bağ kurabilmenin en önemli yollarından biri de fotoğraf ve videodur. Hedef kitleniz markanızı incelerken ne kadar kaliteli ve hoş görsellerle karşılaşırsa işte o zaman hedef kitleyi kendinize bağlamaya başladınız demektir. Markanızın gelişip sektörde kendini gösterebilmesi için planlama, araştırma, içerik üretimi ve strateji belirlenmesinde yanınızdayız. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla sizler için en güzel ve doğru fotoğraf&videolar elde ediyoruz. Görsel sanatların gücünü birlikte keşfetme ve fırsata çevirme vakti!