Özgürlüğümüzle
Hep Bir Adım Önde Olacağız

‘Voga Art bir reklam ajansı hatta bir aile’ gibi klasik sözlerle başlamayacağız. Çünkü biz bir reklam ajansından çok kreatif fikirleri olan, gündemi her an takip eden, yenilikçi ve verilen işin en iyisini yapmaya çalışan insan topluluğuyuz. Dijital ortam için eskiden beri süregelen ama hiçbir işe yaramayan metotları bırakıp yepyeni fikirlerle aklınızı başınızdan almaya geliyoruz. Bir olayı tek bir açıdan düşünmeyi sevmeyen ekibimiz bin bir çerçeveden olaya bakar ve en akla gelmeyecek olanı yapmaya çalışır.

Hey Biz Dostuz!

Çalışırken sadece iş ilişkilerine değil dostluk ilişkilerine de önem veriyoruz. Sizi bir arkadaşımız, dostumuz gibi dikkatlice ve içtenlikle dinleyerek çalışmalara başlıyoruz. Bizce iyi işler dinlemekle ortaya çıkar.

Gerek sizin için yazdığımız yazılar gerek ise tasarımlarımızla özgünlük testinizden başarıyla geçeceğimize inanıyoruz. Birbirinin aynısı içeriklere ve tasarımlara pabuç bırakmayacağız! SEO’ya uygun yazdığımız yazılarda arama motorlarında ön plana çıkmanızı sağlayıp özgün yazılarımız ile resmen takipçilerinizi markanıza bağlayacağız. Sektörünüze uygun yazılarla istediğiniz hedef kitleyi web sitenize çekeceğiz. Siteniz için yapacağımız grafik ve görseller web sitenizi ziyaret edenler için eğlenceli bir sörf olağanı sunacak.


Siz yeter ki anlatın
biz sizi her zaman
dinlemeye hazırız!

Dijital Ortamdaki

Yüzünüz Olmaya Geliyoruz.

Kurumsal kimlik son zamanlarda önem verilen konuların başında geliyor. Markanızın vermek istediği mesajı doğru bir şekilde veren logoyu, gerekli olan yazı ve fontu seçerek hedef kitleye iletiriz. Markanızın duruşu, iç ve dış iletişimini gösterebilmek için bu fırsatı bizle değerlendirmelisiniz. Markanız için durmadan çalışır daha yeni ne yapabiliriz diye düşünürüz. Hızlı hedef kitle toplayıcısı Voga Art, markanızın dijital ortamdaki takipçi sayısını en yükseklere çıkarır. Gündemi yakından takip eden ekibimizle yaptığımız gerek sosyal medya içerikleri gerekse kampanyalarla sektörde adınızdan çok söz ettireceğiz! Hatta yaptığımız grafik tasarımları Eurovision sahnesinde Sertap Erener’i gören seyirciler gibi hayranlıkla izleyecekler!